جلسه ریاست با روسای بخش های مختلف بیمارستان

۱۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۲۲:۵۰ کد : ۱۲۶۲ اخبار تصویری اخبار بیمارستان
تعداد بازدید:۲۸۲
جلسه ریاست با روسای بخش های مختلف بیمارستان

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بوعلی در تاریخ 98/6/11 جلسه ای از سوی ریاست بیمارستان با اعضای هیئت علمی و روسای بخش های مختلف بیمارستان برگزار گردید.

بنا بر این گزارش دکتر منوچهر امیرفیروزکوهی رئیس مرکز درمانی بوعلی پس از حمد و ثنای پروردگار و عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهدای عالم حضرت حسین ابن علی (ع) و خوش آمدگویی به حاضرین، از روسای بخش های بیمارستان به دلیل اقدامات صورت گرفته در راستای بهبود خدمات رسانی به بیماران تشکر و قدردانی کرد.

دکتر فیروزکوهی گفت: همانطور که مستحضر هستید، این مرکز در ابتدا دچار مشکلات فراوانی بود که بحمداله با کارشناسی و برنامه ریزی دقیق، تعامل مثبت و دلسوزی پزشکان و کارکنان اکنون مرتفع گردیده است. وی افزود: به عنوان مثال این مرکز در ابتدا با 95 نفر نیروی خدماتی اداراه می شد که اکنون این تعداد به 50 نفر کاهش یافته، و توانسته با کمترین مشکل به فعالیت خود ادامه دهد.

دکتر بهداد ندیمی معاون آموزشی بیمارستان اعلام کرد: در ماه های اخیر قدم های مثبتی برای بیمارستان برداشته شده که یکی از آنها افزایش رضایتمندی بیماران از خدمات رسانی پزشکان در درمانگاه ها و اصلاح زمان عمل ها در اتاق عمل است.

در همین خصوص دکتر سمیه خمسی فوق تخصص بیماری های خون و سرطان شناسی گفت: از زمانی که بیمارستان بوعلی به دانشگاه آزاد اسلامی واگذار گردید، تعداد بیماران درمانگاه خون افزایش چشم گیری داشته است.

دکتر خدیجه تهرانی متخصص داخلی مغز و اعصاب عنوان داشت: این مرکز درمانی با دارا بودن تجهیزات پزشکی تشخیصی درمانی پیشرفته و به روز دنیا، این توانایی را دارد تا به بیماران دچار سکته مغزی خدمات رسانی نماید. وی افزود اقدام درمانی RTPA که نوعی تزریق خاص برای بیماران با تشخیص CVA است در این مرکز انجام می گردد که در نوع خود بسیار حائز اهمیت است.

 

روابط عمومی بیمارستان بوعلی تهران


( ۱ )

نظر شما :