معارفه رابط فرهنگی نهاد رهبری و امام جماعت جدید مسجد امام صادق (ع) بیمارستان بوعلی

۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۲:۳۳ کد : ۳۲۳۴ اخبار تصویری اخبار بیمارستان
تعداد بازدید:۳۳۵
معارفه رابط فرهنگی نهاد رهبری و امام جماعت جدید مسجد امام صادق (ع) بیمارستان بوعلی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بوعلی تهران در روز چهارشنبه 1400/2/1 با حضور حجت الاسلام دکتر سید محمد حسین رسولی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، حجت الاسلام سعید کرمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران، دکتر امیر سعید کریمی رئیس بیمارستان بوعلی و جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان بوعلی، بعد از تشکر از خدمات بی دریغ حجت الاسلام یحیی صفییاری امام جماعت سابق بیمارستان بوعلی، حجت الاسلام محمد هادی کریمی به عنوان رابط فرهنگی نهاد رهبری و امام جماعت این مرکز درمانی معرفی گردیدند.

در این جلسه حجت الاسلام سعید کرمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران، ضمن برشمردن فضیلت های ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان ماهی است که روزهایش بهترین روزها، و ساعاتش بهترین ساعات است. ایشان افزود: خداوند شما را در این ماه به ضیافت ویژه الهی دعوت کرده است، به نحوی که تمامی اعمال روزه دار از جمله نفس کشیدن و خوابیدن نیز عبادت محسوب می شود. حجت الاسلام سعیدکرمی با اشاره به شیوع پیک چهارم کرونا از تلاشهای شبانه‌روزی و بی وقفه کادر درمان در ماه مبارک رمضان، گفت: در این ایام خاص که هموطنان ما درگیر این ویروس منحوس هستند، استرس کادر درمان در مراقبت از بیماران کرونایی اجر معنوی روزه داری آنها را بالا می برد.

حجةالاسلام والمسلمین دکتر سید محمد حسین رسولی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از تدوین برنامه منسجم فرهنگی و توجه ویژه به برنامه ریزی در حوزه نیروی انسانی در جهت استفاده از خادمین فرهنگی خبر داد و افزود: اهتمام، توجه دقیق و غیورانه به مسائل دینی به عنوان برنامه ای راهبردی برای اعتلای فرهنگی امری ضروری است.

دکتر امیر سعید کریمی رئیس بیمارستان بوعلی برلزوم همکاری این نهاد، برای تدوین برنامه منسجم فرهنگی در افق پیش روی این بیمارستان به عنوان یک ضرورت اساسی تاکید کرد و گفت: در شرایط حساس کرونایی، کل مجموعه های ما با دلسوزی وصف ناشدنی پای کار هستند و این خود نمونه بارز همدلی و همراهی آنها به عنوان بازهای یاریگر ما در جهت پیشبرد هر چه بیشتر اهدافمان است.

روابط عمومی بیمارستان بوعلی تهران

کلید واژه ها: امام جماعت بوعلی بیمارستان کرونا نماز حماعت کریمی محمد هادی امیر سعید روحانی مسجد


نظر شما :