راه اندازی بیمارستان صحرایی

۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۳:۳۴ کد : ۳۲۳۵ اخبار تصویری اخبار بیمارستان
تعداد بازدید:۱۲۷
راه اندازی بیمارستان صحرایی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بوعلی در ساعت 1 بامداد روز پنج شنبه 1400/1/26 کانکس های بیمارستان صحرایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در پارکینگ بیمارستان بوعلی تهران مستقر گردید.

مهندس اسماعیل نواربافی معاون توسعه و منابع این مرکز درمانی در مورد  اقدام صورت گرفته گفت: از اوایل شیوع بیماری کرونا، بیمارستان بوعلی یکی از مراکز درمانی شرق تهران بود که همواره پذیرای بیماران کرونایی و غیر کرونایی بوده و هست.

وی افزود: ما هم اکنون چهار بخش بستری برای بیماران کرونایی در نظر گرفته ایم که از بخش های سفید و غیر کرونایی جدا هستند و از یکدیگر فاصله دارند.

ایشان با بیان این که: در پیک چهارم کرونا قرار داریم و تقریبا همه مراکز درمانی دچار کمبود تخت بستری می باشند گفت: با رایزنی هایی که روسای دانشگاه آزاد با ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) داشتند، موافقت گردید تا یک بیمارستان صحرایی با تمامی تجهیزات یک مرکز درمانی مجهز در محوطه بزرگ پارکینگ بیمارستان بوعلی راه اندازی گردد.

ایشان خاطر نشان کرد: ما با این اقدام ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) توانستیم تعداد تخت های بستری بیماران کرونایی را افزایش دهیم و نیز قدم کوچکی جهت خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان برداشته باشیم.

معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی از روسای دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران، رئیس بیمارستان بوعلی و همچنین از تمامی افرادی که برای به انجام رسیدن این کار مهم سهیم بودند تشکر و قدردانی کرد.

روابط عمومی بیمارستان بوعلی

کلید واژه ها: امام خمینی ستاد اجرایی بیمارستان صحرایی بوعلی کرونا دکتر کریمی


نظر شما :