حضور خادمان مسجد جمکران به مناسبت روز عید آغاز امامت آقا امام زمان (عج) در بیمارستان بوعلی

۳۰ آبان ۱۳۹۷ | ۰۳:۱۴ کد : ۴۵۷ اخبار تصویری اخبار بیمارستان
تعداد بازدید:۵۰۷
حضور خادمان مسجد جمکران به مناسبت روز عید آغاز امامت آقا امام زمان (عج) در بیمارستان بوعلی

 

 

روز شنبه 97/8/26 همزمان با عید سعید آغاز امامت آقا امام زمان (عج) خادمان و نمایندگان مسجد مقدس جمکران در بیمارستان بوعلی حضور یافتند.

خادمان مسجد مقدس جمکران با در دست داشتن پرچم متبرک مسجد مقدس جمکران و با اهدای هدایا، گل و شیرینی از بیماران بیمارستان ملاقات داشتند و برای سلامتی ایشان از درگاه خداوند دعا کردند و همچنین با تبریک این عید مسعود و اهدای هدایایی از پرسنل بیمارستان تقدیر تشکر بعمل آورند.

در این راستا دکتر منوچهر امیرفیروزکوهی معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی به گزارشگر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بیان داشتند: امسال برای چهارمین سال متوالی است خادمین و نمایندگان مسجد جمکران به یکی از مدارس و بیمارستان های هر یک از شهرهای کشور عزیزمان رفته و شفای بیماران آن مرکز درمانی را از خداوند طلب دارند.

امسال بیمارستان بوعلی برای اولین بار توسط مسجد مقدس جمکران انتخاب گردید است و امیدواریم با رایزنی هایی که در آینده با سایر مکان های مقدس مانند حضرت شاه عبدالعظیم حسنی، امام زاده صالح و حتی کربلای معلی و نجف اشرف خواهیم داشت تا بتوانیم حداقل پرچم مقدس این مکان های زیارتی را به این مرکز درمانی منتقل و از برکات و معنویات آن بهره مند شویم.

 

 


نظر شما :